کسب و کار اینترنتی

رپورتاژ آگهی چیست و چرا باید همین امروز برای کسب و کارت رپورتاژ بدهی؟!

رپورتاژ آگهی یک از روش های دیجیتال مارکتینگ است که می‌ تواند بصورت همزمان رتبه‌ سئو سایت و بازدید واقعی آن را افزایش دهد. رپورتاژ آگهی یک مطلب خبری یا مقاله علمی است که در سایت‌ های پربازدید مثل سایت‌ های خبری یا مجلات اینترنتی منتشر می‌ شود. در این خبر یا مقاله، علاوه بر اینکه سعی می‌ شود مطلبی مورد علاقه کاربران در اختیار آنان قرار گیرد، لینک‌ هایی به سایت شما نیز در آن گنجانده می‌ شود.

برای مثال یک رپورتاژ آگهی در یک سایت خبری پر بازدید با عنوان «رشد ۱۰ درصدی بازار تبلیغات اینترنتی در مقایسه با تبلیغات سنتی» می‌ تواند توجه مخاطبان علاقمند به این موضوع را به خود جلب کند. در این مقاله علاوه بر ارائه اطلاعات علمی و مفید در این زمینه، لینک به یک سایت ارائه کننده خدمات تبلیغات اینترنتی نیز گنجانده می‌ شود.

بسیاری از بازدیدکنندگان مقاله، ممکن است لینک مورد نظر را باز کنند و به صورت مستقیم از خدمات این سایت استفاده نمایند. موتورهای جستجو نیز با مشاهده‌ این لینک، ممکن است رتبه‌ سئو سایت هدف را در کلمات کلیدی هدف، افزایش دهند.

نکته قابل توجهی که در این راستا وجود دارد آن است که بر خلاف دیگر روش های لینک سازی یا به نوعی گرفتن بک لینک که می بایست به صورت ماهانه یا سالانه لینک ها تمدید شوند، لینک سازی از طریق انتشار رپورتاژ آگهی بصورت همیشگی و مادام العمر بوده و به هیچ وجه از سایت های منتشر کننده حذف نخواهد گردید.

بنابراین، استفاده از این روش تبلیغاتی را می توان به عنوان یکی از کارساز ترین و موثر ترین روش های دیجیتال مارکتینگ و همچنین سئو دانست و از طریق آن، اعتبار سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی را به صورت همیشگی برای وب سایت خود ایجاد نمود.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه سایت های در نظر گرفته شده برای انتشار رپورتاژ، سایت هایی پر کاربر می باشند و بازدید روزانه بسیار بالایی را دارند، انتشار رپورتاژ آگهی باعث بهتر دیده شدن برندتان خواهد شد و می تواند آگاهی بسیار مناسب و خوبی از برند شما را برای بازدیدکنندگان ایجاد نماید که این اتفاق، به دلیل اعتماد بازدید کننده به سایت معتبر، باعث اثر گذاری بیشتر برای شما خواهد شد.

میلاد کرمی

میلاد کرمی هستم؛ در این وبلاگ از کارآفرینی، کسب و کار، استارتاپ و رشد شخصی براتون می نویسم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن