یادداشت های من
موضوعات داغ

امسال فریلنسر برتر دیجیتال مارکتینگ ایران شدم.!

جشنواره فریلنسرهای ایران هرساله توسط پونیشا با هدف ارتقا سطح فریلنسینگ و شناسایی فریلنسرهای برتر ایرانی برگزار می شود تا اعتماد کارفرمایان بیشتری را برای برون‌ سپاری پروژه‌ های خود به دست آورد. جشنواره از چهار بخش ثبت نام آنلاین، داوری، معرفی کاندیداها و رویداد پایانی تشکیل می شود و من امسال فریلنسر برتر دیجیتال مارکتینگ ایران شدم.!

امسال هم دومین جشنواره فریلنسرهای ایران (فریلنسرز) با هدف شناسایی و تقدیر از فریلنسرهای برتر کشور در سال ۱۳۹۸ برگزار شد و وردپرس نارنجی و کام بیز حامیان خبری این رویداد آموزشی بودند؛ اما با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور و به دلیل نگرانی های موجود، برای حفظ سلامتی جامعه فریلنسینگ کشور رویداد حضوری در تاریخ ۲۲ اسفندماه لغو شده و لوح تقدیر و تندیس جشنواره بزودی برای نفرات برتر ارسال خواهد شد…

فریلنسرهای برتر دومین جشنواره فریلنسرهای ایران :

تبریک میگویم اولا به فریلنسرهای پرتلاشی که امسال از میان کاندیداهای جشنواره برنده شدند و توانستند سطح کیفی فریلنسرینگ ایران را بالا ببرند و باعث افتخار این مدل کسب و کار باشند.

همینطور امسال من و عاطفه نوربخش (هم بنیانگذار و مدیرعامل وردپرس نارنجی) در بخش آموزش و مشاوره کاندیدا شده بودیم، اما متاسفانه عاطفه رای نیاورد و قبول نشد و فریلنسر عزیز دیگری برنده شد :

کاندیدهای بخش آموزش و مشاوره
کاندیدهای بخش آموزش و مشاوره دومین جشنواره فریلنسرهای ایران

اما من علاوه بر کاندیدا شدن در بخش آموزش و مشاوره، کاندیدای بخش دیجیتال مارکتینگ هم شده بودم که خوشبختانه انتخاب شدم و فریلنسر برتر دیجیتال مارکتینگ ایران شدم و از این بابت خیلی خوشحال ام و تشکر می کنم از تیم خوب و پرتلاش پونیشا که باعث ایجاد چنین رویدادهای خوبی شده اند.

کاندیدهای بخش دیجیتال مارکتینگ
کاندیدهای بخش دیجیتال مارکتینگ دومین جشنواره فریلنسرهای ایران

پونیشا با برگزاری سالانه جشنواره فریلنسرهای ایران و همینطور همایش سالانه فریلند، به بسط و گسترش آزادکاری و فریلنسری از یک سو و جلب اعتماد کارفرمایان از سوی دیگر برای افزایش برون‌ سپاری پروژه‌ ها کمک شایانی می کند.

در شبکه های اجتماعی ام، دوستان و همکاران حسابی خجالت زده ام کردند و باعث خوشحالی و امید من شدند که جا دارد همین جا از آنها تشکر کنم و بگوییم دمتون گرم…!

میلاد کرمی

میلاد کرمی هستم؛ در این وبلاگ از کارآفرینی، کسب و کار، استارتاپ و رشد شخصی براتون می نویسم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن